تاریخ: 6:29 :: 2015/09/07
تصاویری از مرگ یک توله خرس قهوه ای در ارتفاعات ایذه / شکارچیان خرافی شکم خرس قهوه ای را خالی کرده‌اند

کوهنوردان بهبهانی که عازم ارتفاعات موسوم به «قلعه تل» در شهرستان ایذه خوزستان شده بودند، حین صعود با لاشه یک توله خرس قهوه ای مواجه شدند. به گزارش ایزنا و به نقل از پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران روز پنجشنبه ۱۳۹۴/۶/۱۲ کوهنوردان بهبهانی که عازم ارتفاعات موسوم به «قلعه تل» در […]

کوهنوردان بهبهانی که عازم ارتفاعات موسوم به «قلعه تل» در شهرستان ایذه خوزستان شده بودند، حین صعود با لاشه یک توله خرس قهوه ای مواجه شدند.

به گزارش ایزنا و به نقل از پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران روز پنجشنبه ۱۳۹۴/۶/۱۲ کوهنوردان بهبهانی که عازم ارتفاعات موسوم به «قلعه تل» در شهرستان ایذه خوزستان شده بودند، حین صعود با لاشه یک توله خرس قهوه ای مواجه شدند.

کوهنوردان لاشه این توله خرس را محلی به نام «تنگ آبی» در حالی مشاهده کردند که لاشه تازه بوده و حداکثر یک روز از مرگ حیوان می گذشت.

همچنین شکم توله خرس پاره شده و اندام درونی آن که بر اساس برخی خرافات خواص دارویی و درمانی دارد از درون بدن حیوان خارج شده بود.کوهنوردان به فاصله کمی از محل مشاهده لاشه توله خرس با چادرهای عشایر کوچ نشین منطقه مواجه شده اند که می تواند سرنخ مناسبی برای آغاز تحقیقات در خصوص مرگ این جانور باشد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نظرات کاربران (2)

  1. علی رضا

    خدا خیرشون نده
    چیکار حیون زبون بسته داشتن؟

  2. حسین

    خدا ما تا کی باید بفکر کنیم حیوانات دشمن هستند ودر صورتی که ما انسانها دشمن زندگی هستیم . کوهستان بدون حیوانات وحشی بهتره یا…